КОМПАНІЯ REYNAERS ALUMINIUM ПРЕЗЕНТУВАЛА ІННОВАЦІЙНІ АРХІТЕКТУРНІ АЛЮМІНІЄВІ РІШЕННЯ НА ВИСТАВЦІ BAU 2019

Компанія Reynaers Aluminium, яка є провідним європейським постачальником архітектурних алюмінієвих рішень, познайомила всіх зацікавлених в області архітектури і будівництва з новими аспектами в мисленні і проектуванні, використовуючи свій інноваційний стенд на виставці BAU2019, яка пройшла в місті Мюнхен, Німеччина в січні 2019 року.

reynars 1

Розуміючи, що лідируюча позиція в сфері будівництва та проектування будівель головним чином грунтується на використанні інноваційних рішень, компанія Reynaers Aluminium постійно інвестує значні ресурси і кошти в розробку передових архітектурних рішень. В тому числі, важливим елементом цього процесу є практика взаємовигідного співробітництва з ключовими фігурами ринку, зайнятими в наукових дослідженнях і розробках, маркетингу та продажу. Все це необхідно для того, щоб забезпечити впровадження якісно нового і революційного підходу в нашу сферу. На виставці BAU 2019 ми пролили світло на деякі інновації, які компанія впроваджує на різних рівнях.

ВСТАНОВЛЕННЯ НОВИХ МЕЖ ДЛЯ ТРАНСФОРМУЮЧИХ ПОТРЕБ

З огляду на зростаючу міжнародну тенденцію до масштабних площ скління, Reynaers Aluminium представила нові інноваційні рішення для кількох систем, а також поновила для вже існуючих систем.

 reynars 2
  
 reynars 3
  
 reynars 4
  

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Нова SlimPatio 68 — інноваційна розсувна система, яка пропонує тонкі профілі і приховану раму разом з чудовими показниками герметичності. Остання вдосконалена модель була представлена на виставці BAU 2019 варіанті, так званого, pocket solution, що дозволяє зрушувати стулки при відкриванні в порожнину стіни, тим самим роблячи їх невидимими. Акцент на дизайні і симетрії привів до створення одного з найбільш тонких центральних перетинів на ринку, ширина якого становить всього 34 мм.

Популярна система CP 155, була представлена у варіанті підйомно-зсувного відкривання преміум-класу, призначена для створення максимально відкритих скляних просторів в поєднанні з умовами підвищеного комфорту. Модель CP 155 (-LS) Slim Chicane, яка також була представлена на виставці BAU 2019, має ширину центрального перетину всього 50 мм, що перетворює модель CP 155 (-LS) в сучасну і дуже елегантну систему. Також для задоволення сучасних потреб і відповідаючи тенденціям в області домашньої автоматизації, тепер всі варіанти механізмів відкривання доступні зі спеціальним автоматичним модулем, який значно підвищує рівень комфорту і ще більш зручний у використанні, але при цьому також простий в установці.

Присутність розсувної системи Hi-Finity на виставці BAU було обов’язковим, оскільки її ультратонкий дизайн представляє нові можливості для створення великих відкритих прорізів з лаконічним і елегантним дизайном. Для створення більш високого рівня комфорту розроблений прихований моторизований механізм, який дозволяє відкривати більші форми та важкі стулки одним лише натисненням кнопки. Мотор також може бути підключений до автоматизованої системи управління будинком. А контролер елементів дозволяє істотно спростити роботу з декількома моторизованими стулками. Крім моторизованої версії, Hi-Finity була представлена у варіанті з ручним відкриванням і замком, доречною для застосування в першій лінії скління. Нарешті, ми також показали модель pocket solution, що дозволяє заховати стулки в порожнину стіни, роблячи при цьому елемент невидимим, що необхідно для створення більш мінімалістичного інтер’єру.

НАВІСНІ ВІТРАЖНІ КОНСТРУКЦІЇ

Модель CW 65-EF — це економічно вигідна система, призначена для організації фасадів, відмінно підходить для висотних будівель. Останні оновлення дозволяють зміщувати вертикальні лінії, надаючи архітекторові фасаду свободу творчості в процесі роботи над малюнком фасаду будівлі. Елементи можуть містити більше двох панелей, що дозволяє зменшити кількість елементів. Використання меншої кількості елементів для покриття однієї і тієї ж поверхні фасаду призводить до значного скорочення часових ресурсів і вартості монтажу таких елементів. На сьогоднішній день на технічному рівні система витримує динамічні зрушення до 10 мм, а також пройшла динамічний тест CWCT (Центр віконних і облицювальних технологій).

Завдяки необмеженій свободі в процесі проектування і максимальному проникненню світла, фасадна система CW 50 забезпечує можливість застосування складних з’єднань профілів. Інноваційні рішення були розроблені як відповідь на необхідність використання великих, більш важких склопакетів.

Компанія Reynaers Aluminium також представила повністю оновлене мансардне вікно, яке було розроблено з урахуванням міжнародних тенденцій і стандартів, що стосуються водонепроникності і високих ізоляційних можливостей, для елементів що відкриваються в скляних дахах. Вікно не втрачає при цьому своєї візуальної привабливості. Воно поставляється в стандартному варіанті скління з полісульфідні склопакетами в естетичному виконанні — з використанням ступеневого структурного склопакета. З метою оптимізації витрат на даху з обмеженим нахилом, ці дві моделі можуть бути об’єднані для створення водонепроникної огорожі.

reynars 5

ВІКНА ТА ДВЕРІ

Серія MasterLine 10 спеціально розроблена для будівель з низьким енергоспоживанням і «пасивних» будинків. Система об’єднує найкраще з усіх світів: необмежена свобода дизайну з максимальним комфортом і високою ізоляцією. Великі скляні вікна ідеально підходять для житлових і висотних будівель, а також для громадських будівель, де для частого використання потрібні надійні і функціональні системи.

Серія MasterLine 10 отримала Сертифікат від Інституту Passive House, що знаходиться в місті Дармштадт, Німеччина. Процес управління конструкціями також може бути автоматизований і навіть інтегрований в систему автоматичного керування будинком, пропонуючи при цьому ще більше комфорту і безпеки для користувачів. Як приклад — вентиляційна стулка на електроприводі, або ж двері з контролем доступу.

Двері MasterLine 8 з нульовим порогом, представлені на виставці BAU 2019, демонструють універсальність дверної платформи MasterLine 8. Ці двері пропонують користувачеві найкраще співвідношення ціни і якості на висококонкурентному ринку. В тому числі, можуть похвалитися широким спектром функціональних можливостей, таких як: захист від защемлення пальців, аварійна евакуація або моделі з декількома граничними рішеннями — тепер навіть з нульовим порогом в поєднанні з водовідвідних жолобом. Моделі дверей MasterLine 8 доступні з декількома рівнями ізоляції, вони також отримали Сертифікат Passive House, що підкреслює їх чудові характеристики і високий рівень герметичності.

У тому числі в серії MasterLine 8 були представлені дві моделі середньо-осьових дверей. Такі двері при використанні в житлових приміщеннях забезпечує захист від зломів, при цьому можуть відмінно поєднуватися з електронними замками. Серія пропонує на вибір глуху панель або зі скляною вставкою, яка забезпечить оптимальну герметичність і теплоізоляцію. Вхідні двері, що складаються з двох або більше елементів, можуть бути з’єднані в різних конфігураціях для того, щоб створити привабливий зовнішній вигляд. Двері з цієї серії володіють високими ізоляційними характеристиками, мають ручне блокування і можуть бути зафіксовані у відкритому положенні для того, щоб забезпечити безперервний потік проходячих через них людей.

Серія SlimLine 38 була представлена в двох моделях з високими показниками, які поєднують в собі елегантність, комфорт і унікальний дизайн. Двостулкове разкривне вікно SlimLine 38 Ferro має елегантний і витончений дизайн, що дозволяє закрити великі віконні прорізи і забезпечити потік великої кількості денного світла. Представлена в серії модель SlimLine 38 Classic також демонструє бездоганну сумісність з іншими системами компанії Reynaers Aluminium.

 reynars 9 reynars 6
   
reynars 7 reynars 8
   

ЦИФРОВИЙ ВИМІР

Цифрові інноваційні рішення компанії Reynaers Aluminium були яскраво представлені у вигляді міні-простору AVALON (печера mini-AVALON), зменшеної версії спеціально розробленого віртуального простору AVALON (печера віртуального простору AVALON), розташованого на території Reynaers Campus в Бельгії. AVALON — це високотехнологічний простір для створення віртуальної реальності, призначений для втілення архітектурних рішень в життя. Воно дозволяє відвідувачам переміщатися по будівлі, яке фактично знаходиться ще на стадії проектування. Печера Mini-AVALON являє собою мобільну версію, розроблену компанією Barco — провідним експертом в області візуалізації і проектування.

Зона World of Reynaers з його високотехнологічним сенсорним екраном дозволяє користувачам виявити широку варіативність рішень у багатьох вимірах. Це дає нову перспективу, використовувати мультимедійні технології для того, щоб виявити нові способи обміну інформацією. За допомогою програми користувачі можуть змінювати кольори, розміри і багато інших параметрів для тестування різних комбінацій.

reynayers kontakty

ПЕРСПЕКТИВА СПІВРОБІТНИЦТВА

Філософія «Разом до кращого» є вирішальним принципом в прагненні компанії Reynaers Aluminium до партнерських відносин і ведення бізнесу. Це говорить про те, що ми прагнемо налагодити діалог і ініціювати співпрацю у всьому виробничо-збутовому ланцюжку, починаючи з взаємодії з переробниками і далі до спільної роботи з ними в команді з архітекторами, проектними організаціями та будівельними компаніями. Ці чинники стимулюють процес інвестування компанії в інноваційні рішення, в тому числі забезпечують базу для створення індивідуальних рішень і спеціальних систем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *